Referencje i targi

Dlaczego warto wysłać zapytanie ofertowe
właśnie do nas?

Bo ciężko pracujemy, żeby spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów. Żeby dokładnie poznać Twoje potrzeby:

  1. odwiedziliśmy prawie wszystkie targi branży przemysłowej w Polsce
  2. prezentowaliśmy tabliczki znamionowe i panele do maszyn i urządzeń na największej polskiej wystawie Mach-Tool
    w Poznaniu
  3. nawiązaliśmy kontakt telefoniczny z ponad pięciuset pięćdziesięcioma firmami, które stosują tabliczki znamionowe.

To dzięki temu znamy i rozumiemy problemy związane z zamawianiem tabliczek znamionowych, a klientom możemy zaoferować dokładnie to, czego potrzebują. Nasi klienci to doceniają.

Stoisko targowe firmy ATIC na targach Machtool w Poznaniu
Stoisko firmy ATIC
na targach Machtool w Poznaniu

Stoisko targowe firmy ATIC na targach Machtool w Poznaniu
Stoisko firmy ATIC
na targach Machtool w Poznaniu

Stoisko targowe firmy ATIC na targach Machtool w Poznaniu
Stoisko firmy ATIC
na targach Machtool w Poznaniu

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja aluminiowa tabliczka znamionowa.

 

Przeczytaj, co klienci mówią o współpracy z nami.

„Zawsze, kiedy potrzebne nam są tabliczki zamawiamy je w firmie Atic. Dzięki technologii, którą wykorzystują, ceny tabliczek są u nich znacznie niższe niż u konkurencji, a tabliczki są trwałe i chemicznie odporne. Zawsze świetnie nam się razem współpracuje. Dlatego Atic mogę zarekomendować każdemu.”
Piotr Baranowski

 

„Chciałabym podziękować Państwu za pomoc. Nie tylko za to, że zawsze realizujecie nasze zlecenia na czas, a trwałość i estetyka wyprodukowanych przez was tabliczek nawet przekracza nasze oczekiwania. Ale też za to, że zawsze możemy liczyć na waszą fachową poradę. Będę w kontakcie w sprawie kolejnych projektów.”
Agnieszka Struzik

 

„Z przyjemnością potwierdzam, że tabliczki, które zamówiliśmy u Pana świetnie spełniają swoją rolę – są bardzo odporne na ścieranie i niezwykle estetyczne. Ale przede wszystkim dziękuję Panu i całemu zespołowi za ogromne zaangażowanie i tak szybką realizację zamówienia. Dzięki temu udało nam się uniknąć sporych kosztów.”
Grzegorz Kalinkowski

 

„W firmie Atic już od 4 lat zamawiamy tabliczki znamionowe do maszyn i urządzeń wytwarzane metodą laserowego grawerowania w laminatach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wytrzymałości chemicznej i odporności na ścieranie. Cały zespół jest niezwykle profesjonalny i zawsze realizuje zamówienia na czas. Nie mogę wyobrazić sobie lepszego partnera do współpracy.”
Tomasz Dudek

 

„Ogromnie cenię sobie możliwość regularnej współpracy z firmą Atic. Tabliczki, które zamawiamy są bardzo odporne na czynniki chemiczne i mechaniczne i zawsze dostarczane na czas. Ta jakość w połączeniu z niezwykle atrakcyjnymi cenami mówi sama za siebie.”
Paweł Wachholc

 

„Długo szukaliśmy firmy, która wyprodukuje dla nas krótkie serie tabliczek dobrej jakości, ale w rozsądnej cenie. Aż trafiliśmy na firmę Atic. Zleciliśmy jej produkcję tabliczek w „nowej technologii” i dostaliśmy to, czego szukaliśmy – tabliczki wysokiej jakości dostarczane szybko i znacznie taniej niż dotychczas.”
Zbigniew Konopka

 

 

List referencyjny
List referencyjny

List referencyjny
List referencyjny

List referencyjny
List referencyjny

List referencyjny
List referencyjny

List referencyjny
List referencyjny

 

Formularz zapytania o tabliczki znamionowe

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)


Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.
* Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.


Informacje od administratora danych w firmie ATIC – wymaganie RODO https://atic.com.pl/rodo/

 

Producent nieścieralnych tabliczek znamionowych do maszyn
ATIC – Krzysztof Smoliński,
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz KONTAKT