Statuetki z plexi

Statuetki akrylowe – z pleksi

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będą kosztowały statuetki akrylowe dedykowane na Twoją imprezę

Statuetki i nagrody z akrylu – pleksi na każdą kieszeń i na każdą okazję.

Projektujmy i produkujemy dla naszych klientów niedrogie statuetki, nagrody, podziękowania i pamiątki z akrylu. Pomożemy Wam zaprojektować i dopasować statuetkę, nagrodę, podziękowanie do budżetu i uroczystości. Przygotujemy projekt indywidualnie dopasowany do Twojej imprezy. Podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Każda okazja jest dobra, aby podziękować, nagrodzić, wyrazić uznanie.

Z DUMĄ wręczaj UNIKATOWE statuetki akrylowe
Czy nie było Ci wstyd gdy Twój szef wręczał oklepany, pozłacany plastikowy, puchar kupiony w supermarkecie, taki sam jak przedszkolaki dostają na koniec roku?

Zamów UNIKATOWĄ statuetkę z akrylu, zaprojektowaną specjalnie i tylko dla Ciebie, na Twoją imprezę.

Wszystko zrobimy za Ciebie. Nasz projektant pomoże Ci dopasować kształt statuetki do Twojej imprezy. Oczywiście bez dodatkowych kosztów. Gdy już zaakceptujesz projekt, styl i materiały, gotowe statuetki dostaniesz kurierem. Zwykle szybciej niż w 7 dni.

Za 100 lat obdarowany będzie PAMIĘTAŁ Twoją imprezę.
Jednym spojrzeniem, specjalnie zaprojektowana statuetka z pleksi będzie się wyróżniać spośród tysiąca „pucharów za zajęcie pierwszego miejsca”. Nadaj pamiątkowy kształt Twojej uroczystości.

Niepowtarzalny projekt statuetki PRZYJAZNY DLA BUDŻETU
Statuetki projektujemy i produkujemy sami pod Twoje wymagania. Dlatego możemy zrobić projekt i dobrać materiały tak, żeby dopasować cenę do Twoich oczekiwań.

TWÓJ SZEF na pewno Cię pochwali!
Dlaczego? Ponieważ na Twoje życzenie możemy wysłać wzory podobnych statuetek, żebyś mógł dotknąć NASZEJ JAKOŚCI i pochwalić się nimi swojemu szefowi.

ZŁOTY, SREBRNY i BRĄZOWY
A może niebieski? Jeżeli zależy Ci na rozróżnieniu miejsc zajętych w konkursie, bez dodatkowych opłat zrobimy dla Ciebie każdy (no, prawie) wariant statuetek.

Zapraszam do współpracy.