Numerki do szatni

Numerki do szatni

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowały Twoje numerki lub zawieszki do szatni

Zawieszki i numerki do szatni produkuję dopasowując się do stylistyki Twojej firmy i Twojego budżetu.
Co jest najczęściej dla Ciebie ważne?

 • cena,
 • trwałość
 • estetyka.

Na cenę numerków lub zawieszek do szatni największy wpływ ma rozmiar, im wieksza tym droższa, na trwałość materiał i technologia produkcji a na estetykę projekt.

Jeżeli jesteś ciekawy z jakich materiałów produkuję zawieszki i numerki do szatni?

 • plastik czyli ozdobny dwuwarstowy laminat,
 • pleksi czyli pmma, elastyczna i odporna na upadek
 • aluminium,
 • bardzo rzadko produkujemy zawieszki i numerki do szatni z drewna.

Gwarantowaną trwałość zawieszek i numerków do szatni uzyskuję dzięki

 • grawerowaniu (plastik, laminaty. pleksi)
 • pokrywaniu w procesie produkcji wydrukowanych na aluminium numerków i zawieszek szkliwem o twardości szafiru .

Serdecznie zapraszam do współpracy

Kolorystyka numerków i zawieszek do szatni z pleksi

Numerki i zawieszki do szatni z kolorowej pleksi

Metalowe nieścieralne numerki i zawieszki do szatni

Ozdobne numerki i zawieszki do szatni grawerowane na laminacie

Utrzymanie porządku i zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanych rzeczy osobistych jest szczególnie ważne w wielu branżach. Dlatego większość przedsiębiorstw sięga po sprawdzone i skuteczne rozwiązania, jakimi są numerki do szatni. Elementy plastikowe oraz metalowe cieszą się szczególnym powodzeniem wszędzie tam, gdzie liczy się estetyka w połączeniu z trwałością. Zobacz, co przygotowaliśmy dla twojego biznesu w tej kategorii.

Trwałe plastikowe i metalowe numerki do szatni

Najważniejsza jest wytrzymałość proponowanych zawieszek. Dlatego do ich stworzenia wykorzystujemy wysokogatunkowe surowce. W ten sposób każdy metalowynumerek do szatni zyskuje dużą żywotność, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne czy szereg czynników zewnętrznych (jak np. wilgoć czy silne promieniowanie UV).

Dotyczy to nie tylko modeli z metalu, ale też plastiku – dwuwarstwowego laminatu czy pleksi. W obu przypadkach stosujemy nowoczesne technologie produkcji, takie jak grawerowanie czy pokrywanie powierzchni szkliwem o twardości szafiru.

Pragniemy przy okazji zaznaczyć, że jest też możliwa realizacja produktów z drewna.

Estetyczne wykonanie numerków do szatni

Drugą istotną kwestią jest jakość wykonania. Plastikowe numerki do szatni – włącznie z metalowymi – mogą przybrać dowolne kształty. Z naszej strony oferujemy aż 10 pomysłów na ostateczną formę zawieszek. Co więcej, mogą na nich znaleźć się różnorodne napisy (zwłaszcza numery) wraz z logiem firmy czy inną grafiką. Wszystko jest wytwarzane przy użyciu technologii zapewniających najlepszą czytelność.

Istnieje też możliwość wyboru jednego z wielu kolorów. Produkty występują m.in. w barwie:

 • białej,
 • czarnej,
 • zielonej,
 • żółtej,
 • złoto-czerwonej,
 • czerwono-białej,
 • oraz praktycznie kazdej innej

Jeśli masz pomysł na nietypowy kolor – zapytaj o niego w formularzu zamówienia.

Zastosowanie plastikowych i metalowych numerków do szatni

Nasze produkty przydadzą się wszędzie tam, gdzie pracownicy lub goście muszą zostawiać swoje rzeczy osobiste oraz ubrania. Numerki do szatni – tak samo plastikowe, jak i metalowe – znajdą swoje zastosowanie np. w przemyśle wydobywczym, na basenach i w siłowniach czy w niektórych centrach handlowych. Oprócz tego skorzystają z nich także instytucje publiczne, jak uniwersytety, szkoły oraz teatry.

Koszt wykonania numerków do szatni

Zapewniamy indywidualną wycenę zleceń. Na ostateczną cenę ma wpływ przede wszystkim rozmiar numerków do szatni, a także wielkość zamówienia. Oprócz tego liczy się jeszcze użyty materiał (metalowy lub plastikowy). W efekcie nasi klienci płacą dokładnie za to, czego potrzebują – bez przepłacania za pakiet, z którego nigdy nie skorzystają. Dlatego właśnie preferujemy rozliczenia na podstawie indywidualnych czynników.

Kontakt w sprawie numerków do szatni

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie związane z ofertą. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z naszymi specjalistami drogą telefoniczną lub mailową. Doradzą oni najkorzystniejsze w danym przypadku rozwiązania, a także zaproponują najlepszy materiał (plastikowy albo metalowy). Skorzystanie z ich pomocy to gwarancja otrzymania numerków do szatni, które spełnią wszelkie wymagania. Dołącz do grona zadowolonych klientów!