Tabliczki znamionowe – cennik

Cennik Aluminiowych Tabliczek Znamionowych

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będą kosztowały Twoje tabliczki znamionowe.

Tabliczki aluminiowe w procesie produkcji pokrywamy warstwą szkliwa o biologicznej twardości i chemicznej odporności szafiru!

Zamówienia realizujemy „na bieżąco”. Najszybciej jeżeli prześlesz do nas gotowe pliki do produkcji. Terminowość to nasza przewaga nad konkurencją. Ponadto, zamówienia wysyłamy w każde miejsce Polski za kilkanaście złotych kurierem, udostępniając usługę śledzenia wysyłki!

Różnorodność. Każda z tabliczek produkowanych w ramach serii może różnić się od siebie (np. numerem serii) – w rezultacie każda tabliczka może być inna, jeśli Państwo tego wymagacie. Wpływa to minimalnie w ogóle na koszt produkcji.

Przeczytaj o korzyściach dla Ciebie wynikających z nowoczesnej technologii produkcji tabliczek znamionowych.
Zobacz katalog z wzorami tabliczek znamionowych do maszyn.

Kto pyta nie błądzi. Zapraszam do złożenia zapytania KONTAKT. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem i doradzimy najlepsze dla Ciebie ekonomicznie i technicznie rozwiązanie.

Cennik ważny od 20 listopada 2018 r.

Grubość 0,5 mm – zapytaj o cenę
Grubość 0,8 mm – zapytaj o cenę
Grubość 2 mm, minimalne zamówienie 2 m2 – zapytaj o cenę
Grubość 3 mm, minimalne zamówienie 2 m2 – zapytaj o cenę

Podklejenie błony samoprzylepnej – zapytaj o cenę
Wybicie dwóch otworów – zapytaj o cenę
Wybicie czterech otworów – zapytaj o cenę
Zaokrąglenie narożników – zapytaj o cenę

Cena projektu/przygotowania tabliczki do produkcji – od 50 ->500 zł w zależności od pracochłonności, ustalamy indywidualnie.
W cenie projektu są 2 poprawki, każda następna 30 zł
Cena numerowania tabliczek znamionowych – zapytaj o cenę
Cenę układania i sortowania wg numeracji ustalamy indywidualnie na życzenie klienta.
Kwota minimalnego zamówienia 250 zł + VAT

Ekspres
Tabliczki wysyłamy na nastepny dzień (warunkiem jest przesłanie gotowego pliku do produkcji w formacie wektorowym).
Do ceny zamówienia doliczamy 300 zł.

Rabaty cenowe.
Zamówienia powyżej 2000 zł wyceniamy indywidualnie. Zapraszam do negocjacji.

Ceny netto. Do wszystkich cen proszę doliczyć 23% podatku VAT

Terminy realizacji ustalamy na bieżąco. 
Jeżeli prześlesz gotowe pliki do produkcji zazwyczaj 3 dni robocze.
Jeżeli Twoje tabliczki wymagają przygotowania projektu, zazwyczaj na drugi dzień wysyłamy projekt do akceptacji. Jeżeli będziesz zadowolony i zaakceptujesz projekt po 5 dniach roboczych wysyłamy tabliczki.

Gotowe pliki do produkcji.
Jeżeli masz gotowe projekty tabliczek przślij je do nas w formacie wektorowym: Corel Draw X3, eps lub CADowski dwg/dxf w wersji 2004 lub ostatecznie
w dobrej jakości jpg.

Formularz zamówienia tabliczek znamionowych

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)


Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.
* Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.


Informacje od administratora danych w firmie ATIC – wymaganie RODO https://atic.com.pl/rodo/