Oslona do intubacji

Przezroczysta osłona ochronna do intubacji.
Pudełko intubacyjne.
Bezpieczna intubacja

Zadzwoń albo napisz!

przygotuję ofertę na osłony intubacyjne dostosowaną do potrzeb Twojego szpitala.

Osłony do intubacji dla służby zdrowia

Zabezpiecz osłoną pacjentów, lekarzy, asystentów odpowiedzialnych za intubację przed zarażeniem wirusem Covid19.

Osłona pudełko do intubacji wykonane poliwęglanu

Osłona pudełko do intubacji wykonane poliwęglanu

 

  1. Osłona intubacyjna jest barierą ochronną oddzielającą lekarzy i asystentów od pacjenta podczas intubacji, jednocześnie nie utrudniając i nie opóźnia zabiegu.
  2. Pudełko do intubacji nie utrudnia zadania lekarzom i asystentom. Mają oni przez cały czas swobodny dostęp do intubowanego pacjenta i przyrządów przez 3 otwory z dwóch stron osłony, przedniej i bocznej. (Na życzenie możemy zmienić kształt i liczbę otworów w skrzynce intubacyjnej.)
  3. Lekarze i asystenci podczas intubacji widzą przez cały czas pacjenta, bo osłona jest przeźroczysta.
  4. Przednia szyba osłony do intubacji zamontowana jest pod kątem, więc nie utrudnia pochylania się nad pacjentem i nie oślepia lekarza światłem odbitym z sufitu. Kawałek górnej ścianki pudełka do intubacji można wykorzystać jako półeczkę na tackę z instrumentami potrzebnymi przy zabiegu.
  5. Osłona do intubacji nie przeszkadza też pacjentowi, bo rozszerza się od głowy w kierunku tułowia zapewniając dużo miejsca.
  6. Osłona do intubacji jest sztywna i dlatego jest stabilna i nie spadnie podczas intubacji, więc pacjent jest bezpieczny.
  7. Osłona do intubacji jest wielokrotnego użytku. Jest odporna na środki do dezynfekcji, można ją łatwo zdezynfekować i przeczyścić przecierając szmatką z płynem dezynfekującym.
  8. Pudełko do intubacji jest bardzo łatwe w montażu i demontażu, wystarczy je postawić na łóżku, co może zrobić jedna osoba w ciągu kliku sekund. 
  9. Osłony intubacyjne są lekki (ok 6.5kg), wyposażone w wygodne uchwyty i nie ma przy podstawie zakładek, które mogłyby się zaczepić o poduszkę lub pacjenta. Podczas montażu nie trzeba ruszać w żaden sposób pacjenta.
  10. Osłony do intubowania są produkowane z tworzywa odpornego na stłuczenia a ściany są łączone za pomocą nitów, dlatego wytrzymają uderzenie młotkiem, upadek na podłogę,…. Są bardzo solidna, nie rozlecą się podczas intubacji.

Uwaga! Osłona intubacyjna nie zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów. Osłona nie jest wyrobem medycznym. Osłona intubacyjna nie posiada przewidzianych prawem certyfikatów i dopuszczeń. Osłona intubacyjna może być stosowana tylko na własne ryzyko. Do osłony nie dołączmy instrukcji użytkowania.

Osłona pudełko do intubowania- wygodne otwory do intubacji

Osłona pudełko do intubowania- wygodne otwory do intubacji

 

Osłona pudełko do intubacji - rysunek z wymiarami

Osłona pudełko do intubacji – rysunek z wymiarami


Osłona pudełko do intubacji - rysunek uchwytu do przenoszenia osłony

Osłona pudełko do intubacji – rysunek uchwytu do przenoszenia osłony


Osłona pudełko do intubowania- wygodne otwory do intubacji

Osłona pudełko do intubowania- wygodne otwory do intubacji

Dziękuję Mike Rooney za zaprojektowanie i udostępnienie nam do produkcji  przetestowanej bryzgoszczelnej osłony do intubacji. Mam nadzieję, że osłona zwiększy bezpieczeństwo personelu medycznego, lekarzy i ratowników podczas intubacji pacjentów

 

Serdecznie zapraszam, zadzwoń albo napisz,
dopasuję ofertę do potrzeb Twojego szpitala.

Pozdrawiam

Mateusz Świątek