Tabliczki inwentaryzacyjne

Tabliczki inwentaryzacyjne – inwentarzowe

Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe produkujemy w dwóch najnowocześniejszych w tej branży technologiach: cyfrowego druku na aluminium oraz laserowego wycinania i grawerowania.

W cenie tabliczki możesz mieć indywidualny numer, kod kreskowy albo kod QR, stałe dane oraz puste miejsce do samodzielnego wypełnienia.

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tabliczka inwentaryzacyjna

Wartości cyfrowego druku tabliczek znamionowych

Tabliczki nie do zdarcia w aluminium. Tabliczki aluminiowe w procesie produkcji pokrywamy warstwą szkliwa o biologicznej twardości i chemicznej odporności szafiru! Możesz przeczytać specyfikację z badania wytrzymałości naszych tabliczek.

Nowoczesne technologie. Tabliczki wykonujemy za pomocą druku cyfrowego w aluminium oraz laserowego grawerowania w PCV. Umożliwia to produkcję niewielkich serii o wielkości nawet kilku tabliczek, co przy tradycyjnym sitodruku nie jest możliwe.

Różnorodność. Każda z tabliczek produkowanych w ramach serii może różnić się od siebie (np. numerem serii) – w rezultacie każda tabliczka może być inna.

Fenomenalna estetyka. Tabliczki aluminiowe drukujemy w pełnym kolorze. Nadruk na tabliczkach jest wyraźny i dokładny, dzięki czemu nie ma problemów z odczytywaniem np. kodów QR lub kreskowych.

Numerowanie i kody kreskowe. Możemy wygenerować kody, które zostaną umieszczone na Państwa tabliczkach.

Trwałość. Cyfrowy nadruk CMYK na aluminium jest trwały, nieścieralny, odporny chemicznie, więc jest to rozwiązanie na wiele lat. Kolor czarny jest odporny UV dlatego tabliczka w różnych warunkach atmosferycznych nie straci swoich właściwości.

Galeria przykładowych tabliczek

Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe z kodem QR i okienkiem do nabijania numerów
Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe Znamionowa tabliczka aluminiowa z kodem kreskowym Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe Idenyfikacyjna inwentaryzacyjna tabliczka aluminiowa z kodem kreskowym
Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe w kolorze złotym do samodzielnego wybicia numerów Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe tabliczka aluminiowa z kodem QR
Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe z kodem kreskowym Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe aluminiowa property of z kodem QR
Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe z kodem QR Tabliczki inwentaryzacyjne inwentarzowe tabliczka aluminiowa z kodem kreskowym
inwentaryzacyjna tabliczka aluminiowa z kodem kreskowym inwentaryzacyjna tabliczka aluminiowa z kodem kreskowym

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tabliczka inwentaryzacyjna

Producent Tabliczek Inwentaryzacyjnych Inwentarzowych
ATIC – Krzysztof Smoliński

Formularz zapytania o tabliczki znamionowe

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)


Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.
* Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.


Informacje od administratora danych w firmie ATIC – wymaganie RODO https://atic.com.pl/rodo/