Identyfikatory metalowe

Identyfikatory metalowe
Imienniki aluminiowe

Identyfikatory metalowe drukowane w nowoczesnej technologii na aluminium. Zapomnij o poprzecieranych identyfikatorach u Twoich pracowników. Logo Twojej firmy powinno wyglądać bez zastrzeżeń.

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztował Twój metalowy identyfikator

Jak to robimy, że nasze identyfikatory są nie do zdarcia?

Identyfikatory produkujemy w nowoczesnej nieścieralnej technologii. W tysiące mikroskopijnych otworków na blasze aluminiowej wdrukowujemy Twoją grafikę, a następnie metalowe identyfikatory poddajemy obróbce termicznej, co prowadzi do zasklepienia otworków i tworzy się szczelna, twarda i chemicznie odporna warstwa szkliwa, którą można porównać do twardości szafiru.

Wdrożyliśmy droga szwajcarską technologię bo wiemy, że dla Ciebie najważniejsze jest to, aby Twoje identyfikatory wyglądały jak nowe i nie będziesz się ich wstydził.

Identyfikatory produkujemy w dwóch wersjach:

  • z okienkiem (możliwość wymiany wizytówki pracownika)
  • z kieszonką (możliwość wymiany wizytówki pracownika)
  • z nadrukiem imienia i nazwiska na stałe na identyfikatorze

Możesz domówić identyfikatory w przyszłości

Domówisz nowe i zgubione identyfikatory imienne w stałej cenie. Zdarza się, że ktoś zgubi lub zepsuje identyfikator imienny, albo potrzebujesz identyfikatorów imiennych dla nowych pracowników. W pierwszym zamówieniu otrzymasz dobrą cenę! Odtąd możesz mieć pewność, że utrzymamy ją zawsze, kiedy pojawi się potrzeba dodrukowania kolejnych sztuk.

Zapraszam do współpracy

Zdjęcia identyfikatorów metalowych

Identyfikatory metaloweIdentyfikatory metaloweIdentyfikatory metaloweIdentyfikatory metaloweIdentyfikatory metaloweIdentyfikatory metaloweIdentyfikatory metalowe dla firmy handlowejIdentyfikator metalowy dla firmy finansowej