Tabliczki zastępcze OSKP

Zastępcze tabliczki znamionowe,
Zastępcza tabliczka znamionowa
dla OSKP, Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów

Zastępcze tabliczki znamionowe dla Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów produkujemy w najnowocześniejszej w tej branży technologii cyfrowego druku na aluminium. Gwarantuję że produkowane u nas zastępcze tabliczki są nieścieralne, odporne chemicznie oraz dzięki cyfrowej technologii mają unikalną na rynku najwyższą jakość druku. 

Aluminiowe tabliczki znamionowe produkowane są zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA INFRASTRUKTURY.
Zastępcze tabliczki sprzedajemy w rozmiarze 85×50 mm i grubości 0,5 mm.

UWAGA: na zastępcze tabliczki bezpłatnie nadrukujemy indywidualny numer Twojej stacji diagnostycznej.

W produkcji  jest kilka wzorów na tabliczki znamionowe  do wyboru, różniących się od siebie szatą graficzną i spełniających wymogi ww. rozporządzenia.

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja zastępcza tabliczka znamionowa OSKP

Czy tabliczka znamionowa jest zgodna z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury?

Tak. Rozmiar oraz treść zastępczej tabliczki znamionowej wykonujemy na podstawie wytycznych zawartych w ww. rozporządzeniu.

Czy mogę zmienić szatę graficzną zastępczej tabliczki znamionowej.

Tak. Możemy wykonać takie tabliczki o dowolnej kolorystyce, czcionce i wyglądzie pól do wypełnienia, jednak zachowując jej rozmiar, treść i układ. Wtedy będzie zastępcza tabliczka znamionowa nadal spełniała wymogi rozporządzenia. Proszę pamiętać, że najlepszą czytelność i trwałość zastępczych tabliczek znamionowych gwarantuje tabliczka czarno-biała.

Czy mogę zamówić tabliczki znamionowe z wypełnionymi polami ?

Tak. Możemy produkować takie tabliczki z nadrukowanymi stałymi tekstami, takimi jak na przykład numer stacji diagnostycznej.

Czy  zastępcze tabliczki są dostępne od ręki?

Tak. Pod warunkiem, że będzie to najprostszy wzór zastępczej tabliczki znamionowej, bez naniesionych danych indywidualnych takich jak numer stacji diagnostycznej. Wszelkie zmiany uzgodnione indywidualnie, wymagają przygotowania oddzielnej partii zastępczych tabliczek znamionowych.

Czy mogę zamówić takie tabliczki z grubszej blachy aluminiowej?

Tak. W standardzie mamy blachę o grubości 0,5 mm, jednak na prośbę klienta, możemy nadrukować tabliczki na blasze 0,8 mm.

Rodzaje tabliczek zastępczych

Zastępcze tabliczki znamionowe. Wzór 1 PODSTAWOWY- Blacha aluminiowa o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.
Zastępcza tabliczka znamionowa. Wzór 1 PODSTAWOWY- Blacha aluminiowa
o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.

Zastępcze tabliczki znamionowe. Wzór 2 - CZARNA. Blacha aluminiowa o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.
Zastępcza tabliczka znamionowa. Wzór 2 – CZARNA. Blacha aluminiowa
o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.

Zastępcze tabliczki znamionowe Wzór 3 - SREBRNA - Blacha aluminiowa o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.
Zastępcza tabliczka znamionowa Wzór 3 – SREBRNA – Blacha aluminiowa
o grubości 0,5 mm, nieścieralna i chemicznie odporna.

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja zastępcza tabliczka znamionowa OSKP

Formularz zapytania o tabliczki znamionowe

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)


Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.
* Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Atic Mateusz Świątek, ul. Zernicka, 9, 55-010 Swieta Katarzyna NIP 6731793573, REGON 525027001 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.


Informacje od administratora danych w firmie ATIC – wymaganie RODO https://atic.com.pl/rodo/

Producent – Produkcja  nieścieralne zastępcze tabliczki znamionowe
ATIC – Krzysztof Smoliński