Tablica z numerem domu na płot

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tablica z adresem
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Tabliczkę z numerem posesji i nazwą ulicy wyprodukowaliśmy jako prezent urodzinowy dla właściciela domu. Założenia były takie: estetyczna, elegancka, oryginalna, pasująca do brązowego drewnianego płotu. Wybraliśmy szcztkowaną, srebrną aluminiową płytę warstwową. Litery wycieliśmy laserem ze srebrnej pleksi i przykleiliśmy srebrne matowe do srebrnego błyszczącego. Wiedzieliśmy, że takie zestawienie kolorów jest bezpieczne i będzie pasowało do brązowego ogrodzenia.

Zleceniodawca i obdarowany zostali bardzo mile zaskoczeni takim zestawieniem kolorów. Zagwarantowaliśmy, że conajmniej przez 10 lat tablica będzie wyglądała jak w dniu montażu. Właściciel osobiście wybrał śruby i zamontował tablicę na płocie.

Zobacz również galerię szyldów wypukłych, tabliczek przydrzwiowych, liter reklamowych, szyldów podświetlanych, zapraszam do największej w Polsce internetowej galerii szyldów

Zadzwoń albo napisz doradzimy, podpowiemy. W cenie tabliczki otrzymasz projekt. Tabliczki montujemy lub dostarczmy bezpiecznie pocztą kurierską do każdego miejsca w Polsce.

Serdecznie zapraszam do współpracy.Producent szyldów, tabliczek i tablic firmowych
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT