Wrocławska tablica adresowa

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tablica z adresem
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Tablice wyprodukowaliśmy według projektu Wspólnoty Mieszkaniowej. Tablica miała być tania, trwała i estetyczna oraz zgodna z wrocławskim systemem identyfikacji miejskiej. Być może nic Ci to nie mówi ale zastosowaliśmy aluminiową płytę warstwową oraz folię renomowanej firmy Oracal to spełniło oczekiwania Wspólnoty.

Proponowaliśmy klientowi montaż, ale zdecydował, że wygodniej będzie zrobić to samemu. Miał do wywiercenia dziury pod kołki oraz zabezpieczenia, żeby tablica była odporna na silny wiatr. Udzieliliśmy dwu letniej gwarancji, natomiast z doświadczenia wiemy, że podobne realizacje wyglądają bardzo rześko nawet po 10 latach.

Rozmiar tablicy 50 x 20 cm.
Kolorystyka wg próbnika folii oracal granat 065, czerwony 032, żółty 020 i biały.
Materiał: warstwowa płyta aluminiowa

Zobacz również galerię szyldów wypukłych, tabliczek przydrzwiowych, liter reklamowych, szyldów podświetlanych, zapraszam do największej w Polsce internetowej galerii szyldów

Zadzwoń albo napisz doradzimy, podpowiemy, zprojektujemy tablicę pasującą do twojej elewacji. W cenie tabliczki otrzymasz projekt. Tabliczki montujemy lub dostarczmy bezpiecznie pocztą kurierską do każdego miejsca w Polsce.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Producent szyldów, tabliczek i tablic firmowych
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT