Owalny szyld podświetlany diodami
dla sklepu w galerii handlowej

Zapytaj ile będzie kosztował Twój Szyld
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Energooszczędny szyld w kształcie elipsy do centrum handlowego

Jednostronny szyld ozdobny w kształcie elipsy podświetlony diodami został wyprodukowany w mojej firmie do oznakowania sklepu w galerii handlowej. Wymiary 100 x 50 cm. Wypukłe na 13 mm litery przestrzenne z kolorowej pleksi(3mm) na dystansie z pleksi przeźroczystej(10mm). Boki kasetonu wykonaliśmy z lakierowanej taśmy aluminiowej o szerokości 9 cm. Litery podświetliliśmy od środka diodami.

To wyjątkowo eleganckie i energooszczędne rozwiązanie tablicy reklamowej dla sklepu.Produkuję reklamę wizualną od 1992 roku. Chętnie pomogę dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zobacz nasze zdjęcia referencyjne, wybierz rozwiązanie dla Siebie z kolekcji wyprodukowanych przez nas szyldów. Zadzwoń albo napisz doradzę, podpowiem chętnie podzielę się moim doświadczeniem. W cenie szyldu otrzymasz projekt. Szyldy montujemy lub dostarczmy bezpiecznie pocztą kurierską do każdego miejsca w Polsce.

Wymiary 100 x 50 x 9 cm. Kołnierz lakierowany z blachy aluminiowej. 
Grafika wypukła lica na 13 mm. Podświetlenie diodowe

Wymiary 100 x 50 x 9 cm. Kołnierz lakierowany z blachy aluminiowej.
Grafika wypukła lica na 13 mm. Podświetlenie diodowe

Szyld owalny podświetlony diodami dla firmy Berchet. Litery przestrzenne z kolorowej pleksi na dystansie z pleksi przeźroczystej. Ekskluzywne rozwiązanie szyldu firmowego.


Producent szyldów i tablic firmowych
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT