Tablica adresowa z obejmą
do zamontowania na latarni.

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tablica z adresem
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Tablice zamówiła Firma Developerska z Warszawy, założenia były takie: niedroga, trawała i łatwa w montażu na latarni. Majlem przesłali nam projekty i powierzyli rozwiązania techniczne. Konstrukcję pospawaliśmy z profili stalowych o przekroju 20x30mm, zabezpieczyliśmy je antykorozyjnie i pomalowaliśmy na czarno. Lico przynitowalismy z blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm, taka grubość blachy gwarantuje, że silny wiatr nie wypchnie i nie pofaluje lica tablicy adresowej zawieszonej wysoko na latarni. Kolorystykę pasującą do warszawskiego systemu identyfikacji miejskiej dopasowaliśmy według próbnika folii samoprzylepnej.

Tablice dostarczyliśmy bezpieczną pocztą kurierską bezpośrednio na budowę.

Rozmiar tablicy został dobrany na podstawie widoczności podobnych tablic w okolicy oraz wytycznych od właściciela latarni.

Rozmiar 50 x 50 cm, konstrukcja stalowa z uchwytami do zamontowania na latarni.

Zobacz również galerię szyldów wypukłych, tabliczek przydrzwiowych, liter reklamowych, szyldów podświetlanych, zapraszam do największej w Polsce internetowej galerii szyldów

Zadzwoń albo napisz doradzimy, podpowiemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. W cenie otrzymasz projekt. Tablice montujemy lub dostarczmy bezpiecznie pocztą kurierską do każdego miejsca w Polsce.

Serdecznie zapraszam do współpracy.


Uchwyt do zamontowania tablicy adresowej na słupie

Producent szyldów, tabliczek i tablic firmowych
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT