Award of Excellence
Nagroda z pleksi i aluminium
za wdrożenie systemu

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja nagroda.
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Firma 2M Future zgłosiła się do nas z gotowym wzorem dyplomów, od lat wykonywanych w tradycyjnej technice drukowania na papierze ozdobnym. Osoba z działu odpowiedzialenego za wizerunek firmy otrzymała zadanie znalezienia wykonawcy, który wykona dla nich nowoczesną wersje zatwierdzonego od lat wzoru firmy.

Przemejlowaliśmy oferę, projekt oraz szczegółowy opis wykonania nowoczesnej przestrzennej nagrody na bezbarwnej tafli pleksi z ramką z folii szronionej w połączeniu z nadrukiem na aluminium. Cała kompozycja dalej została utrzymana w ztechnicznych szarych barwach a ramka charakterysyczna dla firmy została wydrukowany w pełnym kolorze na płytce aluminiowej. Logo zaproponowaliśmy w oryginalnym, zielonym kolorze nie zmieniajac układu wzoru.

Klient był zadowolony ponieważ poprzednia technologia wykonania nagrody z kolorowym logo była zdecydowanie droższa i termin realizacji był zawsze conajmniej trzytygodniowy. Przy naszych drukowanych aluminiowych płytkach ilośc kolorów nie wpływa na cenę. Całość dalej wyglądała tradycyjnie i poważnie ale wykonanie w naszej technologii nadało nagodziei i firmie nowoczesności.

Rozmiar nagrody 20 x 30 cm, grubość plexi 5 mm, grubość aluminium 0,5 mm.

Zobacz galerię dyplomów, certyfikatów, licencji, podziękowań, gratulacji


Producent nagród statuetek, dyplomów, ozdobnych certyfikatów i licencji
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT