Podziękowanie od Burmistrza
i Rady Miasta

Zapytaj ile będziekosztowało podziekowanie od Twojego urzędu
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Otrzymaliśmy zaproszenie od Burmistrza i rady miasta do zożenia oferty na produkcję i projekt podziękowania dla uczestników gali zoorganizowanej w ramach programu działania na rzecz rozwoju regionu mista i gminy. Otrzymaliśmy emajlem od urzędu miasta i gminy ich herb. Przedstawiciel miasta chciał aby podziękowanie w formir dyplomu nie było zbyt oficjalne i klasyczne, dlatego projekt wykonaliśmy w oparciu o podkład z bezbarwnej pleksi z delikaną ramką z folii szronionej i zaproponowaliśmy aby kształt dyplomu był taki sam jak herbu.

To był element decydujący o wyborze nas jako wykonawcy. Wygraliśmy projektowo z konkurencją. Rozrzerzylismy projekt o tekst nadesłany w późniejszych etapach współpracy i zaaranżowaliśmy ozdobny raster wokół niego aby zamknął kompozycję. Całość wydrukowaliśmy na aluminium, którego tło komponowało się z pleksi i folią a kolor wprowadził ożywienie i dynamike. Stowrzyliśmy mniej oficjalną wersję podziękowania w formie dyplomu zazwyczaj wręczanego przez urzędy państwowe.

Rozmiar 20 x 30 cm, grubość 5 mm, nadruk dedykacji na aluminium.

Zobacz galerię dyplomów, certyfikatów, licencji, podziękowań, gratulacjiProducent nagród statuetek, dyplomów, ozdobnych certyfikatów i licencji
ATIC - Krzysztof Smoliński,
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT